• Обновено
[OTTOGI] ОБИЧНА размена на ИНСТАНТ ТЕСТЕНИНИ, За сите видови на тенџере супа, готви храна во оброците, За Жешко Тенџере, Shabu Shabu, и чорби (110g) - 16 Пак...

[OTTOGI] ОБИЧНА размена на ИНСТАНТ ТЕСТЕНИНИ, За сите видови на тенџере супа, готви храна во оброците, За Жешко

Оценката:
DEN 1675.20

Тековен
Во магацинот.

"Азиски Стил Глупак Ramen : САМО ТЕСТЕНИНИ за готвење користите за да додадете во вашиот супи или други рецепти.Спакуван во поединечни пакети за најсвеж вкус и потреби.".Број Еден потрошувачот задоволство ramen : Ottogi ramen имаат број 1 потрошувачот задоволство коментарите во Кореја.Ottogi Америка со ексклузивни знаење и искуство на корејски храна.Врвен приоритет е на издржување на Америка со разновидност на Традиционални Високо квалитетни корејски прехранбени производи.Ottogi бренд, кои имаат докажано нивните #1 marketability и популарност од многу други земји во Азија и Источна Европа. "Ramen Глупак 'Sari' (Обичен Ramen Тестенини) : Совршен за Жешко Тенџере, Shabu Shabu, и оди добро со било каков вид на dishies Премиум Ramen Тестенини со текстура гумени. ". 0% ТРАНС МАСТИ, 0% ХОЛЕСТЕРОЛ.Лесно да се направи и да се подготвени да јадат во минути.Големина : 3.8 Унца (Пакување од 16).

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.