• Обновено
Алфа iX Хибрид Мијалник Тоалет Седиште во Издолжена Бела | Бескрајни Топла Вода | Нерѓосувачки Челик Млазницата | 4 Миење Функции | LED Nightlight | Топол Воздух Фен | Безжиче?

Алфа iX Хибрид Мијалник Тоалет Седиште во Издолжена Бела | Бескрајни Топла Вода | Нерѓосувачки Челик Млазницата

Оценката:
DEN 244.80

Тековен
Во магацинот.

ЛУКСУЗНА КВАЛИТЕТ, ЦЕНА на ВЛЕЗ : Ние се осмелуваат да се најде повисок квалитет мијалник седиште со оваа многу функции за под $300. НАПРЕДНИ ХИБРИД ГРЕЕЊЕ : Керамички core греење технологија значи дека ќе добиете безброј топла вода од почеток до крај.О, и тоа е енергетски ефикасни премногу.НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК МЛАЗНИЦАТА : Тоа е издржлив, тоа е хигиенски, тоа само ја прави смисла.Нашите нерѓосувачки челик млазницата ќе се мијат себе, се мијат, се мијат себе повторно, и тогаш навивам себе во кревет.ПРОСВЕТУВАЈЌИ LED NIGHTLIGHT : кул сини LED nightlight е одлична за ноќно бања патувања и намалувањето на вашите гости да' и вилиците.Тоа е толпата pleaser.АЛФА МИЈАЛНИК РАЗЛИКА : Нашата мијалник места се елегантни, изграден да трае, и со цел за модерна бања.Однапред вашиот хигиена со Алфа Мијалник.Хибрид греење за бескрајни топла вода.Сина LED nightlight.Нерѓосувачки челик млазницата.Задниот дел и Задните+ миење.Пред женски миење.Детето се мијат циклус.Прилагодливи спреј притисок и temp.Прилагодливи млазницата позиција.Млазницата осцилација и пулсот режими.Топол воздух фен w/ прилагодливи темп.Загреан седиште w/ прилагодливи темп.Окупирана седиште сензор.Бавно затворање седиште и капак.Рачно чистење млазницата функција.Штедење на енергија режими.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.