• Обновено
Оригиналниот Мотор за Управување со IAC59 Неактивен Воздушна Контрола Вентил

Оригиналниот Мотор за Управување со IAC59 Неактивен Воздушна Контрола Вентил

Оценката:
DEN 1644.96

Тековен
Во магацинот.

Во празен Воздушен Контрола Вентил се калибрира да одговара E. O. протокот на воздух во ECM заповедал PWM во сите климатски услови.Произведен да OE спецификација за фит форма и функција.Обезбедува траен издржливост.Пакет Димензии : 7.62 H x 8.382 L x 8.382 W (сантиметри).Секоја точка во Оригиналниот Мотор програма за Управување со е тестиран за да се приспособат на оригинална опрема квалитет форма, одговара, а функција.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.