• Обновено
DeepRoar Универзална Велосипед Shift Кабел и Домување во Собата, Основните Derailleur Кабел Замена за Полнење за Shimano Sram Derailleur

DeepRoar Универзална Велосипед Shift Кабел и Домување во Собата, Основните Derailleur Кабел Замена за Полнење

Оценката:
DEN 335.76

Тековен
Во магацинот.

Се работи За Shimano или SRAM Пред 4pcs кабел крајот капи; 4pcs S-Токи; 4pcs O-Прстени.Deep Roar Велосипед Shift Кабел Спецификации : Боја : Црна Производ Големина : 16 x 16 x 2cm Пакет Димензија : 20x 20 x 2cm Производ Нето Тежина : 115g Производ Бруто Тежина : 120g Материјал : ПВЦ+Челик Пакет се Вклучени : 1 х 2м*0.04 м shift кабел домување 1 x 1.55 м пред shift кабел 1 x 2.1 m задните shift кабел 4 x S-куки 4 x O-Прстени 4 x кабел крајот капа 10 x Домување Крајот Капи.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.