• Обновено
WuYan Ритам Острилка со 6 Глави - Голф Клуб Ритам Острилка Ре-Grooving Алатка и Почиста за Сите во Песна Pitching Песок Топчето Јаз и Пристап Оптоварување и Комунални Клубови...

WuYan Ритам Острилка со 6 Глави - Голф Клуб Ритам Острилка Ре-Grooving Алатка и Почиста за Сите во Песна Pitching

Оценката:
DEN 263.76

Тековен
Во магацинот.

-ОДГОВАРА на ВАШИОТ КЛУБОВИ : 6 Глави со две различни сечење на краевите, еден У форма, на други V облик, можете да изберете која да се користи.Lichi текстура на вратило површината за фирма grippng кога чистење на голф клуб главата, избегнување на лизгање во рака. -НАЈВИСОК КВАЛИТЕТ на МЕТАЛНА КОНСТРУКЦИЈА, направен од висок степен на прецизност алатка вакуум топлина третираат челик, мерење 60 на Rockwell цврстина скала, за максимална трајност и сечење на ефективноста.Прецизност земјата и конструиран да извлекување tolerances да се осигура дека тоа не е компромис USGA правила во однос на жлебот ширина и длабочина. -СПАКУВАН ВО ЈАСНО ПЛАСТИКА БЕЗБЕДНОСТ ЦЕВКА ЗА ЛЕСНО СКЛАДИРАЊЕ и испратени во внатрешноста заштитна пена торба за крајна покрие заштита во голф додатоци. -ЛЕСЕН И ПРЕНОСЛИВ АЛАТКА - Пакет во јасно пластика безбедност на сад за лесно складирање,заврши со цевка случај да ги складирам и дефинитивно може да се донесе овој ритам острилка за сите на вашиот голф сесии. -СОВРШЕНИ ЗА АДАМС, CALLAWAY, КОБРА, CLEVELAND, NIKE, ПИНГ, TAYLORMADE, TITLEIST, ВИЛСОН, и други Водечки Песна, вклучувајќи Песок Оптоварување, Топчето Оптоварување, Јазот Оптоварување, Пристап Оптоварување, и други Голф Нови Клубови.Добиете Најновите Голф Клуб Ритам Острилка со 6 Глави - Идеален за Оптимално Backspin и Топката Контрола - Совршена Алатка за сите во Песна - Прецизност земјата и конструиран да извлекување tolerances да се осигура дека тоа не е компромис на Р&А и USGA правила во однос на ширина и длабочина. - Фантастични резултати на двете V и U во облик на жлебови. - Се работи од страна на заострување на префрлаат метални рабови кои се распадна во каналите на вашиот клуб, додека во исто време отстранување на честички на земја, песок и чакал во рамките на жлебови кои се изградени со текот на времето. - Доаѓа со две различни сечење на краевите.Еден е У форма, на други V облик.Можете да изберете која да се користи. - Направени од високо квалитетен вакуум топлина третираат прецизност алатка челик со максимална цврстина на 65 Rockwell.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.