• Обновено
Генерички Комерцијална Употреба Nonstick 110v 220v Електрични 30-шуплина Плоштадот Мини Тесто Пита Tartlet Школки Бејкер

Генерички Комерцијална Употреба Nonstick 110v 220v Електрични 30-шуплина Плоштадот Мини Тесто Пита Tartlet

Оценката:
DEN 1439.76

Тековен
Во магацинот.

CE Одобрување.Не-Стап Површината За Готвење.Нерѓосувачки Челик Машина Тело.Дигитални температура на екранот & тајмер.Напон : 110v или 220v (Обично ќе брод 110v машини, ве молиме коментар 220v машина ако ви треба 220v за вашата нарачка).

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.