• Обновено
M. LA ХАРТ МИТ 18K Злато Cufflinks

M. LA ХАРТ МИТ 18K Злато Cufflinks

Оценката:
DEN 167.76

Тековен
Во магацинот.

Официјално лиценцирани од страна на МИТ.Диск мерки 1/2" во дијаметар.Солидна 18 karat злато.Високи полски, богата сјај заврши.Ексклузивно за М La Hart.Масачусетс Институтот за Технологија 18 karat злато cufflinks се елегантно и богато детални со MIT insignia, правејќи идеални обичај подарок.Официјално лиценцирани од страна на МИТ Диск мерки 1/2" во дијаметар.Солидна 18 karat злато.Високи полски, богата сјај заврши.Ексклузивно за М La Hart.Атрактивни М. La Hart потпис накит торбичка со подарок кутија.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.