• Обновено
Нова Рамнотежа на Жените 711 v3 Крстот Тренер

Нова Рамнотежа на Жените 711 v3 Крстот Тренер

Оценката:
DEN 925.92

Тековен
Во магацинот.

100% Синтетички.Увезени.Синтетички единствена.Спортски чевли со мрежа горниот кој графички печати детали и перфорирани пета контра.CUSH+ midsole.Не-шие Fantom Fit горниот дел за лесни поддршка и одговара.NB меморија единствена утеха insert (внеси).Уникатен и разноврсна Нова Рамнотежа начин на живот чевли дизајнирани за вашиот 247 стил.Новиот 247 за мажи зема инспирација од v1 и ажурирања за сегашноста.Тоа нуди бескрајни стил функции за вашиот презафатен распоред, како ажурирани midsole и јака рака.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.