• Обновено
Андроид 9.1 Автомобил Стерео Навигација Уреди за Хонда Спогодба 2008-2013, 9 Инчен Допир на Екранот Автомобил Media Player Поддржува Bluetooth USB 4GB+64GB

Андроид 9.1 Автомобил Стерео Навигација Уреди за Хонда Спогодба 2008-2013, 9 Инчен Допир на Екранот Автомобил

Оценката:
DEN 1850.40

Тековен
Во магацинот.

[Возило компатибилност] : Ова navigator е компатибилен со Хонда Спогодба 2008,2009,2010,2011,2012,2013 година.Откако ќе ги купите, ве молиме да ни ги испратите на годината на производство и фотографии на централната конзола на автомобилот, така што ќе може да ви ги испрати заврши кабел и проверете дали сте направиле грешка. [Уред компатибилност] : Поддршка воланот контрола/задна камера/USB и ПОМОШЕН port/климатизација информации/DAB/GPS навигација/2.5 D капацитивни екран на допир/огледало линк/BT handsfree повик/video music player/backup камера DVR текст/ Обратен видео / сурфање на Интернет. [Уникатен дизајн] : подели екран / вграден DSP / навигација (онлајн мапа) / Bluetooth 4.0 / WIFI / HD видео излез / 4 аудио излез / 2 поткатегории излез / 2 USB порти / екран на допир / автомобил видео стерео табла систем. [IPS екран на допир] : Bluetooth автомобил аудио има 9-инчен 1024 * 600 пиксели висока допир.На 178-степен IPS екран обезбедува поголема јасност од било кој агол.Автомобилот DAB радио поддржува 4 K/1080 P HD видео. [Лесно да се инсталира] : рамка и ISO кабли се во пакетот, така да не треба да се отсече оригинални жици се подигнат.Овој стил ќе не уништи карактеристики на оригиналниот автомобил.И додадете разни интересни карактеристики да се направи вашата оригинална автомобил изгледа нови.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.