• Обновено
VVPONMEIQS Милениче Интелигентен Автоматски Фидер, Мачка и Куче Интелигентни Времето и Квантитативни Интелигентни Хранење Машина Мачка Храната Сад Мачка Материјали М?

VVPONMEIQS Милениче Интелигентен Автоматски Фидер, Мачка и Куче Интелигентни Времето и Квантитативни Интелигентни

Оценката:
DEN 732.00

Тековен
Во магацинот.

Премногу зафатени за работа и за деловни патувања, не дома за патување и игра, нема еден да се хранат вашето домашно милениче?Smart хартија фидер ќе ви помогне да конкурираат проштална да главоболка на одгледувањето на домашни миленици.Течни кристали : боја LCD control panel, сите хранење состојба прилагодувања се видливи, на сите операции се заврши со додавање и одземање назад кон поставување копчето; се држат настрана од неволја на досадни копчиња.Голем капацитет за складирање на храна : 1.5 kg (4 L) храна за миленичиња можат да се чуваат свежи за да се задоволат домашно милениче секојдневно хранење потреби и не се гладни.Двојно напојување на владата, континуирано хранење по електричната енергија, ниска потрошувачка на енергија, моќ-за употреба на адаптер; ве молам, инсталирајте резервни батерии (4 В-тип на батерии) кога се користи; батерија за напојување е автоматски активирана дури и ако моќ е отсечен, нема потреба да го ресетирате или намалување на храна, дури и ако моќта е исклучено.Домашни миленици се гладува.Спречи скриени опасности на жито метеж : ново подобрување на жито излез структура го прави жито излез на повеќе флексибилни и точни.Дизајнот на agitator филм, во комбинација со одбивни и impeller, го прави жито излез процес мазна и непречено, и да се ослободите од грижите на жито џем.Висок квалитет на домашно милениче задолжени за хранење телиња се, бидејќи тие може да се разбере подобро, и да се едноставни и великодушни во дизајнот, погоден за кучиња и мачки од сите големини и возрасти.Анти-заглавени храна извоз, јадење неспокојот, домашни миленици јаде повеќе enjoyable4 L голем капацитет за складирање на храна веќе не hungry Regular и квантитативни, ниту гладни, ниту масти, редовна исхрана е healthier Product детали : име на Производ : automatic мачка и куче feeder Dual напојување на владата : адаптер/батерија (пакетот не вклучува батерија)капацитет на Складирање : 4 LControl панел : боја display M производ конфигурација : анти-залак line Material : ABS+304 нерѓосувачки steel Weight : 1.6 kg Size : 200*200*300mm Application : мали и средни кучиња/cats Reminder : 1.5 kg (4 L) милениче сува храна може да се чува свежа за да се задоволат секојдневно хранење потребите на pets Note : не користите овој производ за куче храна пелети во 1.0 X1.0 Cm, ве молиме да се разбере★Пакување листа : 1 *Автоматско мачка и куче feeder Pet материјали, домашно милениче чинии, автоматско вовлекување машини, вода точење.Нашата продавница има многу пет чаши, како и автоматско вовлекување машини и фонтани за пиење.Погоден за голем број на домашни миленици, со пет чаши направени од различни квалитетни материјали, безбедни и хигиенски.Користејќи тоа може да се направи на нашата куќа изгледа neater и да се направи нашите миленици поздрав и повеќе погодно.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.