• Обновено
Зависи Fit-Flex Максимална Убава Руменило во Боја и Дизајни долна облека, L, 17 Count (Пакување од 6 | Вкупно 102 Кт)

Зависи Fit-Flex Максимална Убава Руменило во Боја и Дизајни долна облека, L, 17 Count (Пакување од 6 | Вкупно

Оценката:
DEN 475.20

Тековен
Во магацинот.

3 во 1 заштита : максимум absorbency, мирис контрола, и сувост.Мека, еластична ткаенина за удобно се вклопуваат.Surefit корселе помага да се задржи долна облека во место.Форма-фитинг еластична насоки за мазна, дискретна одговара.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.