• Обновено
FSJIANGYUE Фитнес Опрема Мултифункционален Седат и Гира Клупата, Вежбање Комунални Клупата со Отпорни Јаже за Дома, Канцеларија и Фитнес, Црна

FSJIANGYUE Фитнес Опрема Мултифункционален Седат и Гира Клупата, Вежбање Комунални Клупата со Отпорни Јаже

Оценката:
DEN 2760.00

Тековен
Во магацинот.

УДОБНО И ЕРГОНОМСКИ : 4 удобно со висока густина пена поместена барови и backrest да може ефективно да ги задржи вашите нозе позиција и нудат удобност.Освен тоа, нашата клупа согласува да ергономски да обезбеди повеќе научни и ефективна вежба.МУЛТИФУНКЦИОНАЛЕН : Нашите седат и гира клупата може да ви помогне со интегриран во стилот на вежбање, како што се седат прозорци, лежи нога покренува,гира и митинг обука.Лесно можете да вежба вашата рацете, нозете и колковите мускули со овој клупата.На ПОВЕЌЕ МЕСТА НА УПОТРЕБА : на Оваа клупа е лесно да се движите и не заземаат простор, можете да го поставите во било каде како дома, канцеларија или салата за вежбање.DEMENSION : Вкупно Димензија : 59"L x 17.75"W x 30.25"-33.5"Х. Backrest Големина : 42.5"L x 14.25"В ПРИЛАГОДЛИВИ : Ова седат клупата карактеристики backrest чија навалите агол може да се прилагоди во 4 агли.И popliteal подлога поддршка може да се прилагоди на 3 различни висини, за да ги задоволат вашите различни фитнес потреби.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.