• Обновено
LoveinDIY Недовршени Дрвени Парчиња Празен Триаголник Селски Занает Материјали Pyrography Дрво за Сликарство Пишување DIY Резба Фото Реквизити Дома Декорација - 160mm

LoveinDIY Недовршени Дрвени Парчиња Празен Триаголник Селски Занает Материјали Pyrography Дрво за Сликарство

Оценката:
DEN 166.08

Тековен
Во магацинот.

3 Парчиња за Должина : Околу.160mm 5 Парчиња за Должина : Околу.100mm 20 Парчиња за Должина : Околу.50mm.Секој дел може да биде подалеку украсени со боја, дамка или лево во природно дрво заврши.Одлично за било занаети или дрво проекти,можете да ги користите овие прачки да се направи песок табела модел, модел на одлуки ,Градина декорација и така натаму.Недовршениот дрво исечок форми, Исечена Дрвна Форма,Малку Затемнет Рабовите.Материјал : 3мм дебели Борови Дрва.Опис : - Недовршени дрво исечок форми, Исечена Дрвна Форма,Малку Затемнет Рабови, - Материјал : 3мм дебели Борови Дрва - Одлично за било занаети или дрво проекти,можете да ги користите овие прачки да се направи песок табела модел, модел на одлуки ,Градина декорација и така за Секој дел може да биде подалеку украсени со боја, дамка или лево во природно дрво finish Size Табела : 1#Должина : Околу.160mm / 6.29 inch2#Должина : Околу.100mm / 3.93 inch3# Должина : Околу.50мм / 1.96 inch Package Вклучува : 3 Парчиња за Должина : Околу.160mm5 Парчиња за Должина : Околу.100mm20 Парчиња за Должина : Околу.50mm Note : дозволете малку големина грешка поради прирачник за мерење.Ве молиме да се потсети дека поради светлосни ефекти и набљудувачите brightness/contrast settings итн, објектите боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме да се разбере.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.