• Обновено
Деца кои Патуваат Послужавник - Автомобил Седиште Послужавник - Патување Круг Биро Додаток за Вашето Дете Вози и Летови - тоа е Расклопна Организатор што ги Држи на ?

Деца кои Патуваат Послужавник - Автомобил Седиште Послужавник - Патување Круг Биро Додаток за Вашето Дете Вози

Оценката:
DEN 660.00

Тековен
Во магацинот.

ПОМАЛКУ НЕРЕД – ПОВЕЌЕ СЛОБОДЕН ПРОСТОР : Ова патување активност лента, исто така, работи како организатор, има прегради за да поставите вашата малку една таблета, две куп носители и отстранлив/расклопна складирање оддел.Тоа не само што учи вашето дете да се организирани, но тоа, исто така, обезбедува повеќе слободен простор за вас, како што знаеме сите, тоа е многу добредојдена и ценета кога патувате или сте во движење.ВАШЕТО ДЕТЕ Е НАЈДОБРО PARTHNER : Дали тоа е глад или забава, ова дете преносни круг лента е тука да се грижи за вашето дете.Тој е идеален за да ги носите кога патувате со малку оние со автомобил или со воз, обезбедување на сигурно место да се стави своите оброци додека сте во движење.Тоа дури и работи за разонода, каде што тие може да се во боја книга, игра со playdough, место своите таблета да се види на филм, и многу други.ЗЕМЕТЕ НАСЕКАДЕ : Топли нозе?Не може да престане да патувате и секогаш носат околу малечки со вас?Овој пренослив патување послужавник за деца нема да заземаат многу простор и може да се чуваат лесно, ви дава парче од умот и среќа за вашите деца.МАЛКУ ТВРДИНА : Нашите деца за патување фах делува како мини-замокот, со отпорни на ѕидови за да се задржи се во место.Нема играчка, храна, купот или playdough ќе се тркалаат во текот прави хаос на вашиот автомобил или со авион седиште.Плус, да не мора да се грижите за вашето дете или дете misplacing работите додека сте во движење.Таа има за безбедност токи да се задржи на послужавник во место, така што не претставува штета на деца или на нивните туристички придружници.ЕДНА ГОДИНА ГАРАНЦИЈА : Кога ќе се справи со деца играчки и додатоци, знаеме издржливост е една од нашите главни однесува како на родителите, така што обезбедуваат 1 година ГАРАНЦИЈА.Вие се грижите за патување на светлината и среќен, и ние ќе се грижите за фах, па не контактирате доколку имате потреба да го бара замена или поправка на лента било прашање треба да се појават.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.