• Обновено
Sandvik Coromant T200-XM101AE-1 C145 ХСС CoroTap 200 Допрете го Сечење со Спирала Точка, Десната Рака се Намали, Не Coolant (Пакување од 1)

Sandvik Coromant T200-XM101AE-1 C145 ХСС CoroTap 200 Допрете го Сечење со Спирала Точка, Десната Рака се Намали,

Оценката:
DEN 3024.96

Тековен
Во магацинот.

Предности на овој производ семејство : chamfer б (3.5-5 теми) за висока процесот за безбедност.Работ третман за намалена axial сили и вртежен момент ја прави алатка работи повеќе непречено, го намалува ризикот од врвни chipping и ја подобрува површина квалитет, алатка живот и чип на формирање.Големо-брзински челик прав чешми за подобрена сила, отпорност на абење и алатка за живот.Различни премази и оценки се достапни;.Cooltop слој е комбинација на висока цврстина со добра отпорност на абење.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.