• Обновено
RENSLAT 13 Литри Нерѓосувачки Челик Автоматско корпата за Ѓубре Големите Метални Затворен корпата за Ѓубре со Капак, Напојува од Батерии (не се Вклучени) (Боја : C)

RENSLAT 13 Литри Нерѓосувачки Челик Автоматско корпата за Ѓубре Големите Метални Затворен корпата за Ѓубре

Оценката:
DEN 1475.76

Тековен
Во магацинот.

Тенок и компактен ѓубре лименки може да се користи во тесен аглите, и мртвите агли може да се користат ефикасно.Големи, 13.2 Литри / 50 Литар капацитет во простор за заштеда на правоаголна форма.Има многу ѓубре!Совршен за зафатен семејство кујни или канцеларии.Интелигентни индукција, 0.3 S брз одговор, 15~30 CM уреди со покажувач на далечина, хуманизирано дизајн, автоматски се затвори капакот по напуштањето на сетилните област за 5 секунди.Едно-копче за нормално отворен режим, Притиснете го копчето отвори за да се задржи на капакот отворен за континуирана употреба или отстранување на големи количини на ѓубре.Притиснете го копчето close, кога ќе завршиш.Баферот на технологија, дизајн, за исклучување на намалување на шумот, ви донесе мирен дом живот.Тенок и компактен ѓубре лименки може да се користи во тесен аглите, и мртвите агли може да се користат ефикасно.Големи, 13.2 Литри / 50 Литар капацитет во простор за заштеда на правоаголна форма.Има многу ѓубре!Совршен за зафатен семејство кујни или канцеларии.Интелигентни индукција, 0.3 S брз одговор, 15~30 CM уреди со покажувач на далечина, хуманизирано дизајн, автоматски се затвори капакот по напуштањето на сетилните област за 5 секунди.Едно-копче за нормално отворен режим, Притиснете го копчето отвори за да се задржи на капакот отворен за континуирана употреба или отстранување на големи количини на ѓубре.Притиснете го копчето close, кога ќе завршиш.Баферот на технологија, дизајн, за исклучување на намалување на шумот, ви донесе мирен дом живот.Ѓубре може да е навистина елегантна и убава.Ние препорачуваме користење на овој рециклирање на отпадоци во канцеларии, бањи, спални, итн.Моќен кујна корпата за ѓубре.Материјал : Ладно валани листови/од не ' рѓосувачки челик+ABSProduct капацитет : 50 L /13.2 gallons Scope на примена : спална соба, кујна, дневна соба, канцеларија, итн.Пакет содржи : 1*На trashnote : 1. Ве молиме потврдете го големината и бојата пред купување.2. Не постојат други предмети освен корпата за ѓубре во производот фотографија.3. Големината е мерени рачно.Ова може да биде погрешно, тоа е нормално, ве молиме обратете се до вистинската големина, ви благодарам.5. Поради разликата на осветлување на екранот, бојата на производот може да биде малку поинаков од сликата, ве молиме да се разбере.6. Ако најдете било какви проблеми со нашите производи, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку контакт-маил.Ние ќе го реши вашиот проблем што е можно побрзо.7. Ви благодариме за посетата на нашата продавница, кликнете на за да влезете во нашата продавница, постојат повеќе производи за да изберете од.Пакети : 1 X Отпад Корпа.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.