• Обновено
Патникот Страна Загрева Огледало Стакло w/ поддршка плоча, Hyundai Sorento, 4 5/ 8 x 7 3/ 16 x 7 3/ 4

Патникот Страна Загрева Огледало Стакло w/ поддршка плоча, Hyundai Sorento, 4 5/ 8 x 7 3/ 16 x 7 3/ 4

Оценката:
DEN 648.00

Тековен
Во магацинот.

Го замени вашиот напукнато или скршено патникот страна Огледало стакло на дел од дилер цена.Инсталации искористување мора да биде изваден од постоечките поддршка плоча и вклучен во новата подлога плоча пред инсталацијата.Оригинална опрема квалитет, одговара, а функција.Чекор-по-чекор инструкции за лесна инсталација.Патникот Страна Загрева Огледало Стакло w/ поддршка плоча, Hyundai Sorento, 4 5/ 8" x 7 3/ 16" x 7 3/ 4".Огледало стакло има греење способност да се расчисти мраз, снег и магла.Огледало нема претвори сигнал.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.