• Обновено
Под Мијалникот Мат,Кујна,Фах Капе,Премија Кабинет Лагер Абсорбента,Водоотпорен,Еднократно,Перат Штити Кабинети,Фиоки,Содржи Течности (Душеци:36.7 инчи x 48inches)

Под Мијалникот Мат,Кујна,Фах Капе,Премија Кабинет Лагер Абсорбента,Водоотпорен,Еднократно,Перат Штити Кабинети,Фиоки,Содржи

Оценката:
DEN 419.76

Тековен
Во магацинот.

Совршена Заштита за прибор — Овој мат може да ги апсорбира и ги содржи течности и фитили далеку влага.и водоотпорен слој може да го запре течности од впива преку и да ги спречува оштетување или дамки на површината подолу.исто така, поддршка е не се лизга и издржливи.Совршен Материјал — Овој материјал може да апсорбира течност и нафта и поддршка е против пролизгување,и може да го запре течни од впива преку и да ги спречува оштетување или дамки на површината подолу.Универзална Fit — Лесно се сечат за да одговараат со ножици и материјал нема да кавгата.Комбинираат повеќе душеци за да ги собере било кабинет и фиоките.Лесно се чисти — Машина перат или едноставно чистење со сапун, цевка исклучување и висат сува.Не кајгана.Еко-Пријателски Изработени од над 100% рециклирани влакна.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.