• Обновено
Датотеката Полици 10-Ниво Датотека Управување со Тркала Датотека Полици за Складирање на Податоци Рек Десктоп Креативни Датотека Кошница Чување на датотеки Кутија

Датотеката Полици 10-Ниво Датотека Управување со Тркала Датотека Полици за Складирање на Податоци Рек Десктоп

Оценката:
DEN 12630.48

Тековен
Во магацинот.

Датотеката поднесување систем може да складираат документи, списанија, коверти и други потрошни на масата за да се задржи биро уредната и ги одржуваме нашите мобилни телефони, клучеви и паричници во лесно да се достигне.Оваа датотека решетката е направен од метал, со 10 слоеви, практична и издржлива.Големината на датотеката решетката е 29*38*91cm.Усвојување на мулти-слој дизајн, сортирани и се става, лесно да се најдат предмети.Документот полица со тркала е повеќе лесен за употреба, и можат да бидат ставени под или во близина на биро за полесно користење.По приемот на стоката, ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас преку е-маил и ние ќе ви одговори што immediately Product Име:Датотека rackproduct Материјал:Metal Product Големина:29*38*91cm Product Пакување:1*Датотека rack The Опсегот На Производи:Home/office Prompt : 1.Ве молиме проверете ја големината и бојата пред да го купат.2. Освен за датотека решетката што е прикажано на сликата, без други елементи се вклучени.3.Ве молиме имајте предвид дека различни монитори може да предизвика мала боја разлики, ве молиме да се разбере.4.Поради прирачник за мерење, мала количина на грешка ќе се случи.Ве молиме да се однесуваат на вистинскиот производ, ви благодарам.5.Нашата продавница има многу стилови и бои, можете да го провериш во мојата продавница.6.Го поздравуваме вашиот споделување и повратни информации, така што ние може да ви обезбеди со подобри производи и услуги.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Под Мијалникот Мат,Кујна,Фах Капе,Премија Кабинет Лагер Абсорбента,Водоотпорен,Еднократно,Перат Штити Кабинети,Фиоки,Содржи

DEN 419.76

Совршена Заштита за прибор — Овој мат може да ги апсорбира и ги содржи течности и фитили далеку влага.и �

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.