• Обновено
2021 MSI Создателот Z16 Fujiwara Hiroshi Ограничено Издание A11UE-226 (i7-11800H, 64GB RAM меморија, 1TB NVMe SSD, RTX 3060 6GB, 16 QHD+ 165Hz, Windows 10 Про) Содржина Создавање Лаптоп

2021 MSI Создателот Z16 Fujiwara Hiroshi Ограничено Издание A11UE-226 (i7-11800H, 64GB RAM меморија, 1TB NVMe

Оценката:
DEN 2639.76

Тековен
Во магацинот.

Екранот : 16" QHD+ (2560 x 1600) МИНИ LED 165 Hz DCI-P3 100% Екранот Графичка Картичка : NVIDIA Ge Force RTX 3060 6 GB GDDR6. Процесор : 11 Генерација Intel Тигар Езеро Core i7-11800 H 8 Јадра (2.3 GHz-4.6 GHz, 24 MB Intel Smart Кеш, 45 W).RAM меморија : 64 GB (2x 32 GB) DDR4 3200 MHz Хард Диск : 1 TB PCIe NVMe SSD.Оперативен СИСТЕМ : Microsoft Windows 10 Стручни (64-bit) Гаранција : 1 Година MSI САД Гаранција Делови и Работна сила (вклучуваат 1 годишна Глобална Гаранција) + Живот Техничка Поддршка од EXCaliber PC.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Под Мијалникот Мат,Кујна,Фах Капе,Премија Кабинет Лагер Абсорбента,Водоотпорен,Еднократно,Перат Штити Кабинети,Фиоки,Содржи

DEN 419.76

Совршена Заштита за прибор — Овој мат може да ги апсорбира и ги содржи течности и фитили далеку влага.и �

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.