• Обновено
Зависи Ноќ Одбрана Возрасни Инконтиненција долна облека за Жени, во текот на ноќта, Средни, Светло Розева боја, 15 Count (Пакување од 6 | Вкупно 90 Кт)

Зависи Ноќ Одбрана Возрасни Инконтиненција долна облека за Жени, во текот на ноќта, Средни, Светло Розева боја,

Оценката:
DEN 2592.00

Тековен
Во магацинот.

15 долна облека за еднократна употреба; Пакет може да се разликуваат од сликите кои се прикажани.Зависи во текот на ноќта Инконтиненција долна облека со Dry Shield Технологија, обезбедува сите ноќ удобност, гарантира*.Материјал апсорбира веднаш, обезбедување траен сувост и поудобно** искуство, одржување сте заштитени од мочниот меур протекување до 12 часа.Форма-фитинг еластична насоки за мазна, дискретна одговара под пижами кои се флексибилни за да се движи со вас, за разлика од гломазна возрасни пелени преку ноќ.Неверојатно мека ноќно мочниот меур инконтиненција долна облека со мирис контрола.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.