• Обновено
Кат Наука 98390 Кат Заврши, 5 gal Bag-in-Box

Кат Наука 98390 Кат Заврши, 5 gal Bag-in-Box

Оценката:
DEN 3119.76

Тековен
Во магацинот.

Синтетички полимер кат крај/sealer произведува "wet look" сјај.Поправки лесно и се противи scuffs, гребнатини и пета марки.За конвенционалните, високиот-брзо и ултра висока-брзина машини.Суши брзо, без sealer потребно.Синтетички полимер кат крај/sealer произведува "wet look" сјај.Поправки лесно и се противи scuffs, гребнатини и пета марки.За конвенционалните, високиот-брзо и ултра висока-брзина машини.Суши брзо, без sealer потребно.Покриеност : 2,000-2,500 квадратни.ft.по шише.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Под Мијалникот Мат,Кујна,Фах Капе,Премија Кабинет Лагер Абсорбента,Водоотпорен,Еднократно,Перат Штити Кабинети,Фиоки,Содржи

DEN 419.76

Совршена Заштита за прибор — Овој мат може да ги апсорбира и ги содржи течности и фитили далеку влага.и

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.