• Обновено
ZKS-KS 1/2 инчи Пневматски Ratchet Клуч, Моќен Висока Torsion Воздух Рака Моќ Алатка со Напред/Назад Ротација за Гориво Пумпа за Вода Демонтажа на Воздухот Рака Алатка Клуч

ZKS-KS 1/2 инчи Пневматски Ratchet Клуч, Моќен Висока Torsion Воздух Рака Моќ Алатка со Напред/Назад Ротација

Оценката:
DEN 1276.80

Тековен
Во магацинот.

★ЕФИКАСНА ИЗДРЖЛИВИ : Голема излезна моќ и мала количина на воздух потрошувачка, висока ефикасност и многу издржливи.Два квадратни главата големина : 1/2" [12.5 mm] и 3/8" [10мм] за вашиот избор. ★УДОБНА РАЧКА : Компактна големина и ергономски се справи со носи мазна и удобен операција.Ова е совршен избор ако сте во потребата на воздухот ratchet клуч. ★Лесно Менување на Ветер : Со вклучите ratchet главата, за лесно менување насока, напред и рикверц ротација е на располагање.Како практична алатка што ќе им е потребно. ★Стабилна Torsion Излез Прашина Запечатени Глава : Стабилна torsion излез, да се помогне да ја размонтираат или планината завртки, многу практични.Прашина запечатени главата дизајн за подобрување на неговата долговечност. ★ШИРОКА ПРИМЕНА : Широко се користат за мали поправка на моторот, светлата поправка, филтер за инсталирање и dismounting, итн.Погоден за повеќето апликации во автомобилската работилница, погоден за гориво/пумпа за вода демонтажа.Бидејќи нашата продавница е производ има голем број на карактеристики, ако сакате да се види други стилови на производи, ве молиме не двоумете се да постави прашање.Ако имате било какви прашања, ве молиме не двоумете се да постави прашање.Ние ќе одговори во рок од 12 часа.ФУНКЦИЈА : ★Користи компримиран воздух како моќ да се стегне или олабави завртки и навртки★Мали димензии и мала тежина, погоден за мали простори★Ергономски рачки не замор лесно кога во користење на★лост контрола е лесен за употреба и променлива torsion прилагодување★Погодни за повеќето апликации во автомобилската работилница, погоден за гориво/пумпа за вода disassembly SPECIFICATIONS : Предмет Тип : Пневматски Ratchet Wrench Square Диск : 1/2in Maximum Брзина : 160rpm Torsion : 69 N.MAir Потрошувачка : 3cfm Air Влезот : 1/4in Hose : 3/8in PACKAGE ВКЛУЧУВА : 1 x Wrench1 x Корисникот Manual1 x 3мм Чак.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.