• Обновено
1/2-13 Јаглероден Челик Плоштадот Вратот Ора Болт, Оценка 5, 4L, Обична Заврши Пакет на 90

1/2-13 Јаглероден Челик Плоштадот Вратот Ора Болт, Оценка 5, 4L, Обична Заврши Пакет на 90

Оценката:
DEN 8241.60

Тековен
Во магацинот.

Систем на Мерење : Инч.Предмет : Ора Гром.Ора Гром Тип : Плоштадот Вратот Ора Гром.Глава Тип - Ора Завртки : 3 Станот.Основен Материјал : Јаглероден Челик.Спецификации : Систем на Мерење : Inch Item : Ора Bolt Plow Гром Тип : Плоштадот Вратот Ора Bolt Head Тип - Ора Завртки : 3 Flat Basic Материјал : Јаглерод Steel Material Одделение : Одделение 5 Fastener Крај : Plain Dia./Тема Големина : 1/2"-13 Fastener Должина : 4"Fastener Нишка на Ветер : Право Hand Fastener Тема Тип : unc завршетоци со (Крупни) Fastener Индустриски Стандарди : ASME B18.9 Head Стил : Countersunk Head Кол. : 0.945"Глава На Аголот (Сте.) : 80 да 82 Square Ширина : 0.500"".

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.