• Обновено
YCZDG Бранеа Златен Туш Систем со Када Spout, Бања 3 Функција Туш Тапа Сет Содржи Дожд Туш Главата и Рачни, Ѕид Монтирани Туш Намали за Полнење (Вентил е Вклучен),10 инчи

YCZDG Бранеа Златен Туш Систем со Када Spout, Бања 3 Функција Туш Тапа Сет Содржи Дожд Туш Главата и Рачни,

Оценката:
DEN 2198.40

Тековен
Во магацинот.

❤ Посебна карактеристика : Ѕид-монтирани туш систем, 3 функции.Моќна рака туш, дожд туш главата и када spout дизајн.Лулаат на славина лево и десно,анти-судир, простор за заштеда на енергија, тоа е лесен и брзо да се движат на вода надвор, bubbler произведува мека вода без јавните. ❤ Вградени вентил тела : Месинг вентил тело, под притисок рамнотежа вентил комора на набљудувачите на вода притисок баланс за да се заштитите од scald поради ненадејни промени на притисокот на топла или ладна вода, Нашите мешање на вентил за да може да се прилагоди на соодветен проток на топла и ладна вода кога е потребно. ❤ Висок притисок дожд туш глава : 8 инчи/10 инчи/12 инчи дожд туш главата користење supercharging технологија, лесно обезбедува моќни вода под притисок, во согласност моќен туш дури и под вода со низок притисок.Голем туш глава може да го покрие целото тело за време на туш и лесно исплакнете пена на телото. ❤ Висок притисок рака туш : Месинг рака sprayer, силикони spout, нежно притиснете, лесно да се отстрани голем обем и да ја спречи блокадата.Користење на supercharging технологија, лесно обезбедува моќни вода под притисок. 1.5 м туш црево прилагодување за да се постигне совршен агол за вашата бања област. 4 поени универзална интерфејс. ❤ Изглед и издржливост : домот бранеа злато завршил и елегантен изглед туш систем се надополнуваат било décor.Производи се направени од 59 бакар, единствен дебелина на ѕид, силен отпор на компресија, анти- ' рѓа и долготрајна издржливост, тоа лесно може да се соочи со површина корозија со влажна средина во туш кабина.Бранеа Злато 3 Функција Туш Систем, Бања Луксузни Комплетен Сет Туш Faucet Some на голема карактеристики на овој производ : 1. Совршен метален бранеа злато е храбар и авангарда, со личен стил и чувство на Пати.2. Сите се изработени од месинг и 304 од не ' рѓосувачки челик.3. Претходно вградени еден начин проверете вентил за да се спречи бучава.4. Продолжува темата за да се спречи неуспехот да се поврзете на ѕид.5. Притисок рамнотежа вентил ве спречува од добивање scalded во туш.Оваа туш поставите пакетот вклучува : дожд туш главата, рачен туш, туш рака, рачен туш носителот, туш црево, груб во вентил, туш тапа намали и сите го инсталирате на хардвер.Ако имате било какви прашања, pls контакт преку е-маил.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.