• Обновено
HOMOKUS Козметички Складирање Кутија, Суета Кутија за Козметика, - Голем Капацитет со 15 Оддел, Шминка Организаторот за Складирање & Display - Бела

HOMOKUS Козметички Складирање Кутија, Суета Кутија за Козметика, - Голем Капацитет со 15 Оддел, Шминка Организаторот

Оценката:
DEN 239.76

Тековен
Во магацинот.

【Високо-одделение материјали】На козметички складирање кутија е направен на напредни пластични без никакви хемиски мирис, различен од обичните пластични. 【Голем капацитет】На козметички складирање кутија може лесно да се приспособат на сите видови на козметички прибор,со околу 15 различни големина прегради за вас да се одржи различни големини на козметика.Ние, исто така, постави оддел со капак,се направи вашите вредности безбедно. 【Атрактивен дизајн】бојата на козметички складирање кутија е бела боја ,елегантен и модата.Посебна преграда може да собере различни предмети во зависност од вашата потреба. 【Лесно да се чисти】На козметички складирање кутија е лесно да се чисти.Само избришете го со крпа. 【Широко апликација】На козметички складирање кутија може да се користи за складирање на козметика.Како кармин, нокти, лосион итн.Може да се стави на бања контра, спална соба салон, дневна соба, продавница и на друго место.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.