• Обновено
За 2 парчиња Јасно Венец Складирање Торба, Гарланд Сад, Божиќ Венец Складирање Сад за Одмор Сезонски Венец Гарланд

За 2 парчиња Јасно Венец Складирање Торба, Гарланд Сад, Божиќ Венец Складирање Сад за Одмор Сезонски Венец

Оценката:
DEN 335.52

Тековен
Во магацинот.

Венец Складирање Торба, Гарланд Сад, Божиќ Венец Складирање Сад, Со видите преку јасна материјали, нема повеќе погодување на она што кеси содржи!Исто така, може да биде укината до целосно рамен и мала големина за лесни за складирање.Венец Складирање Торба, Гарланд Сад, Божиќ Венец Складирање Сад, Тешки бод-засилен рачки на двете страни на торба ви овозможуваат да благодатно носи торба во и надвор од вашиот простор за складирање.Карактеристики Двојна Патент, Венец Складирање Торба, Гарланд Сад, Божиќ Венец Чување на Сад, што го прави лесно можете да пристапите на предмети за напор за сместување и отстранување.Држи до 2 венци во 23 инчи, Венец Складирање Торба, Гарланд Сад, Божиќ Венец Складирање Сад, но исто така може да се користи за чување на гарланд, зеленило, одмор и постелнина и други сезонски предмети.Венец Складирање Торба, Гарланд Сад, Божиќ Венец Складирање Сад, Квалитетот на ПВЦ материјалите изработени, кои се цврсти и издржливи.Влага и прашина-доказ за подобро складирање.Зачувај вашиот венец за следната година.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Под Мијалникот Мат,Кујна,Фах Капе,Премија Кабинет Лагер Абсорбента,Водоотпорен,Еднократно,Перат Штити Кабинети,Фиоки,Содржи

DEN 419.76

Совршена Заштита за прибор — Овој мат може да ги апсорбира и ги содржи течности и фитили далеку влага.и �

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.