• Обновено
ТОЧКА LED Светлата на Возилото CJ Серија CJ5 CJ6 CJ7 Со помош на Сигнал Светла Килибар Ореол Прстен Ангел Око 7 Инчен Круг Запечатени Греда Висока Зрачна/Низок Зрак/Ден тек?

ТОЧКА LED Светлата на Возилото CJ Серија CJ5 CJ6 CJ7 Со помош на Сигнал Светла Килибар Ореол Прстен Ангел Око

Оценката:
DEN 2508.96

Тековен
Во магацинот.

1. Овој оглас е за Еден Пар на LED Светлата светилки drl ВИСОКА НИСКА Зрак Вртење Сигнал Светлина - 7500 LM (Висок Зрак) 5000 LM (Ниска Зрак). 2. Надградба на вашиот досадна жолта халоген запечатени греда на главата светилки со најновата LED технологија!. 3. Пакетот вклучува H4 да H13 Адаптер и H4 CANBUS, едноставна plug and play setup ќе обезбеди 3 пати излез на ОЕМ халоген setup. 4. ЗАБЕЛЕШКА : Главниот LED светлата обезбедуваат кул 6000 K белата светлина за подобрување на условите на возење драстично. 5. Добиете вашата LED светлата конверзија денес!Овој оглас е за Еден Пар на LED Светлата светилки drl ВИСОКА НИСКА Зрак!.Пакување вклучуваат : ▲2 x 7 инчен LED фарови ▲2 x H4 да H13 Адаптери ▲2 x Продолжен подигнат жици ▲2 x canbus Апликации : 1976-1986 Возило CJ-7 1981-1985 Возило CJ-8 Скремблер 1997-2006 Возило Wrangler TJ 2004-2006 Возило Wrangler, ЗАБ Неограничен 2007-2014 Возило Wrangler JK 2 Вратата 2007-2014 Возило Wrangler Unlimited JK 4 Вратата 1992-2001 СУМ Општи Hummer 2003-2009 Hummer H1 & H2 1981-1982 CX500 C Обичај 1981 CX500 D Делукс 1981-1982 GL500/I Silverwing/Меѓудржавни 1983 GL650/I Silverwing/Меѓудржавни 1981-1982 CB650 - 1981 CB650 C 650 ОБИЧАЈ 1982 CB650 SC NIGHTHAWK 650 1981-1982 CB750 C 750 ОБИЧАЈ 1981-1982 CB750 F 750 СУПЕР СПОРТ 1981-1982 CB750 K 750 ЧЕТИРИ К 1981-1982 CB750 K ОГРАНИЧЕНО ИЗДАНИЕ 1982-1983 CB750 SC NIGHTHAWK 750 1980-1982 CB900 C 900 ОБИЧАЈ 1981-1982 CB900 F 900 СУПЕР СПОРТ 1983 CB1000 C1000 ОБИЧАЈ 1979-1982 CBX СУПЕР СПОРТ 1978-1979 GL1000 ЗЛАТО КРИЛО 1980-1983 GL1100 ЗЛАТО КРИЛО 1982-1983 GL1100 A ЗЛАТО КРИЛО ASPENCADE 1980-1983 GL1100 I ЗЛАТО КРИЛО МЕЃУДРЖАВНИ Возило Cherokee КЈ 2002 2003 2004 2005 2006 2007 МЕК Р Peterbilt Kenworth Freightliner Fj Cruiser.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Под Мијалникот Мат,Кујна,Фах Капе,Премија Кабинет Лагер Абсорбента,Водоотпорен,Еднократно,Перат Штити Кабинети,Фиоки,Содржи

DEN 419.76

Совршена Заштита за прибор — Овој мат може да ги апсорбира и ги содржи течности и фитили далеку влага.и �

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.