• Обновено
Господар Масажа 30 Њупорт Преносни Кабел Порака Масажа Табела Пакет, Црна

Господар Масажа 30 Њупорт Преносни Кабел Порака Масажа Табела Пакет, Црна

Оценката:
DEN 8759.76

Тековен
Во магацинот.

Дрво. 30" ширина х 84" должина х 24", на 34" прилагодлива висина; табела себе тежи само 34lbs. 2.5" дебела перница на Мулти-Слој Мала Ќелија пена е погуста отколку редовни пена; Кралска Сина СТП тапацир е на масло и вода-отпорни, ХЛОРОФЛУРОКАРБОНИ-бесплатно, карактеристики на тексас-како засилување за дополнителна издржливост.Орев Stai1,000lbs.Авион-одделение челик поддршка кабли даде табела работен капацитет на 650lbs.ned Северно тврдо дрво нозе се заштитени со богата, hi-сјај Dura Печат заврши; Целосно натоварен со Реики нога панели и Shiatsu кабел порака. Од 1.000 кг.Авион-одделение челик поддршка кабли даде табела работен капацитет на 650lbs.Додатоци се вклучени : Ergonomic Dream лице лулка, круг удобност лице перница, contoured потпирач за поддршка и две-џеб за носење. 30" ширина х 84" должина х 24", на 34" се прилагодува висината (Должината е 84" со лице лулка, 72" без да се соочи лулка).Табела себе тежи само 34 lbs.Поддршка Тежина : од 1.000 кг.Њупорт преносни масажа и вежбање табела е сè зафатени со професионалните потреби и ништо тие не.Господар Масажа направена оваа 30" екстра-широк Њупорт табела со удобност и трајност во умот, што го прави прв избор меѓу тетоважа уметници, масажа терапија студентите и спортски терапевти слично.2.5" перница на Господар Масажа е ексклузивни Мулти-Слој Мала Ќелија пена, "Големо Врвот" дизајн кој дава 26% повеќе cushioned површина од повеќето табели и на плоштадот аглите докажано да се релаксира рамото област на сите комбинираат за да се направи непобедлива удобно табела.Убава Кралска Сина тапацир е на масло и вода-отпорни, ХЛОРОФЛУРОКАРБОНИ-бесплатно, и карактеристики на тексас-како поддршка за да се зајакне тапацир издржливост.На Shiatsu кабел порака па табелата може да се постави рамно на подот направи Њупорт е несомнено голем купи.Поставување на масата е бриз со собранието не бара Авто-Заклучување нога систем и нумерирани нога на вредноста дупки.Quik-Наместете нога копчиња бараат 70% помалку напор да се прилагоди табела висина брзо и ефикасно.Њупорт е речиси неуништив, благодарение на Авто-Заклучување нога систем, Duo-Авион шарки во центарот на маса, бар стабилизатор и Clevis Блок нога прилози.Пакетот вклучува Ergonomic Dream лице лулка, cushioned лице перница, contoured рака полица и две-џеб за носење. 30" ширина х 84" должина х 24", на 34" се прилагодува висината (Должината е 84" со лице лулка, 72" без да се соочи лулка)Табела себе тежи само 34 lbs Support Тежина : од 1.000 кг.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.