• Обновено
Osg Допрете, Десната Рака, Нишка Формирање, 8, 32 Теренот, Прав Метал, TiCN Заврши - 1405004308

Osg Допрете, Десната Рака, Нишка Формирање, 8, 32 Теренот, Прав Метал, TiCN Заврши - 1405004308

Оценката:
DEN 4646.88

Тековен
Во магацинот.

Објект - Тема Формирање Допрете.Тема Насока - Десната Рака.Допрете Стил - На Дното.Големина - 8. Теренот - 32. Тема Формирање Допрете, Нишка Насока Десната Рака, Допрете Стил на Дното, Size 8, Теренот 32, Материјал VC-10, Заврши Ti CN, Целокупната Должина 2-1/8", Нишка Должина 3/4", месо тело Кол. 0.168", Нишка Тип unc завршетоци со, на Теренот Дијаметар Граници H6, Листа Број 14050, Стандарди ANSI Карактеристики - Материјал - VC-10 Finish - Ti CNOverall Должина - 2-1/8"Thread Length - 3/4"месо тело Кол. - 0.168"Нишка Тип - UNCPitch Дијаметар Граници - H6 List Број - 14050 Standards - ANSIWARNING : Калифорнија Жители.Овој производ може да ве изложи на хемикалии вклучувајќи Styrene, која е позната на Државата Калифорнија да предизвикаат рак и вродени малформации или други репродуктивни штета.Калифорнија предлог 65 предупредување.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Под Мијалникот Мат,Кујна,Фах Капе,Премија Кабинет Лагер Абсорбента,Водоотпорен,Еднократно,Перат Штити Кабинети,Фиоки,Содржи

DEN 419.76

Совршена Заштита за прибор — Овој мат може да ги апсорбира и ги содржи течности и фитили далеку влага.и �

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.