• Обновено
50lbs 2-1/2 инчи(s) x 10 Ga. Заеднички Ноктите

50lbs 2-1/2 инчи(s) x 10 Ga. Заеднички Ноктите

Оценката:
DEN 3085.68

Тековен
Во магацинот.

За употреба во рамка и општи изградба во внатрешноста апликации, Рамна глава.Дијамант точка.Круг мазна месо тело.Светол финиш.НЕ се препорачува за употреба со ACQ под притисок третираат граѓа или каде корозија е прашање.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Под Мијалникот Мат,Кујна,Фах Капе,Премија Кабинет Лагер Абсорбента,Водоотпорен,Еднократно,Перат Штити Кабинети,Фиоки,Содржи

DEN 419.76

Совршена Заштита за прибор — Овој мат може да ги апсорбира и ги содржи течности и фитили далеку влага.и

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.