• Обновено
ZOUSHUAIDEDIAN Седиште Перница, Седиште Перница за Канцеларија Стол, Lumbar Поддршка Перница за Канцеларија Биро, Стол, Автомобил, инвалидска Количка Мемориска Пена Стол Пер

ZOUSHUAIDEDIAN Седиште Перница, Седиште Перница за Канцеларија Стол, Lumbar Поддршка Перница за Канцеларија

Оценката:
DEN 573.36

Тековен
Во магацинот.

Надолжни heightening, зголемена фитинг област, фитинг да ергономски криви површината.За разлика од обична перница, својата имајќи површината усвојува 3 D хип облик на појавување на контура, на предниот раб одговара на обликот на бедрото, и на задниот раб согласува на кривата на опашката пршлени.Во комбинација со висок квалитет на мемориска пена, тоа може да се обезбеди добра поддршка, додека одржување на мекоста.ЕРГОНОМСКИ ДИЗАЈН -Ние ги користиме W облик ергономски дизајн се препорачува од страна на ортопедски хирурзи и лекари низ целиот свет за третман на хронична или акутна болка од страна на олеснување на притисокот во стратешки области.БОЛКА & УДОБНОСТ – Седиште перница помага да се спречи притисокот врз вашиот coccyx, додека lumbar поддршка поддржува вашиот долниот дел на грбот е природен крива.Заедно, тие ви помогне правилно slouching и промовира здравата положба на телото.Ако имате било какви прашања, молам контактирајте ме и ќе биде во вашата услуга 24 часа на ден.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.