• Обновено
ZJFF 4PCS Washi Налепница Лента за DIY Маскирање на Хартиена Трака Уметности & Занаети Лента Хартиена Трака Боја Декоративни Лента Солза Лента StickerTo

ZJFF 4PCS Washi Налепница Лента за DIY Маскирање на Хартиена Трака Уметности & Занаети Лента Хартиена Трака

Оценката:
DEN 1173.60

Тековен
Во магацинот.

Селотејп за подароци : свеченото отворање, вработен помош, награда комеморацијата, јубилеј, изложба, рекламирање, промоција, фестивал, relo-ca-ција, свадба, планирање на односите со јавноста, birthday (роденден), бизнис подарок.Лента должина : 10 M.Селотејп функција : тоа може да биде постојано нагон за чешање на окото.Тоа има богата со растителни моделот и може да ги красат секое место лесно.Лента ширина : 15 (mm).Веднаш ќе престане да протекување, никогаш не се грижите за дождливите денови.Практична поправка китови останува силен лепливоста на различни површини, како и топлинска изолација.Ќе ги сакам, ве молиме за пребарување "" за повеќе【Најдобри Материјал】Оваа декоративна лента употреба на традиционални занаети и хартија со мека површина и трајна боја.можете лесно може да солза или сечени, со идеал на лепливоста, и без да остават зад лепак.【Лесен за Употреба】Одлична за сите возрасти.Тие се супер лесно да се солза и се држи, не треба маскирање лента фармацевт и било машина.Тие се исто така лесно да лупам и остави без леплива остатоци на површини кога се отстрани.【Muti-користете】Прекрасна дизајниран лента совршени за подароци wraping, рамки, ѕидовите, книги, тастатури, занаети, пенкала; направи мини знамиња за cupcakes, можете да ги красат сите што сакате, тоа ќе ви даде креативен и уникатен изглед.Пакетот вклучува : 4 ролни во една единица Декоративен Занает Tape Tips : Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.Почитувани купувачи,ви благодариме за секоја цел во нашата продавница.Ако имате било какви проблеми со вашиот нарачате производ или пред или откако ќе ги нарачате, ве Молиме контактирајте ме,ние ќе ви одговори на вашата порака или совет во рок од 12 часа.Ние сме мило искрено да ви служи во секое време!.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.