• Обновено
BarberPub Црни Деца Бустер Берберот Опрема Седиште Перници Стил Седиште Перница за Назад 8101

BarberPub Црни Деца Бустер Берберот Опрема Седиште Перници Стил Седиште Перница за Назад 8101

Оценката:
DEN 695.76

Тековен
Во магацинот.

Двоен-засилен седло држејќи го спречува расцепен и нагон за чешање на окото.Површината Материјал : ПВЦ Кожа.Нудиме малку деца удобно седиште.Висок квалитет на сунѓерот и метална рамка, погоден за деца haircutting.Нудиме малку деца удобно седиште.Димензија : 16.3"*12.6"*6.7".Едноставен дизајн и удобно моделирање ни Даде чувство на лесен и јасен.Убавината на едноставност и дарежлив, го носи клиенти удобност и уживање.Тоа е погоден за децата фризура.Користење на висок квалитет на сунѓерот и метална рамка,може да носи одредени притисок.Двоен-засилен седло држејќи го спречува расцепен и нагон за чешање на окото.Ве молиме разумна употреба на тоа, според децата висина и приоритетни.ОБЈЕКТОТ СПЕЦИФИКАЦИИ : Тип : 6154-8101; Состојба : Brand new; Боја : Црна; Димензија : 16.3"*12.6"*6.7"; Површината Материјал : ПВЦ Кожа; Внатре Материјал : Висока густина пена; Рамка : Метална Рамка; Нето Тежина : 6 Lbs.Тоа е погоден за децата фризура.Користење на висок квалитет на сунѓерот и метална рамка,може да носи одредени притисок.Двоен-засилен седло држејќи го спречува расцепен и нагон за чешање на окото.Ве молиме разумна употреба на тоа, според деца висина и приоритетни.Погоден за различни прилики,особено погоден за деца haircutting.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.