• Обновено
LTHAOGUO Розова Мермер Mouse Pad за Девојки и Жени, Правоаголни Текстура Mousepad со Дизајн, Не се Лизга Гумени Глувци Подлога за Персоналните Канцеларија Компјутер, 9.5 X 7.9 инче?

LTHAOGUO Розова Мермер Mouse Pad за Девојки и Жени, Правоаголни Текстура Mousepad со Дизајн, Не се Лизга Гумени

Оценката:
DEN 215.52

Тековен
Во магацинот.

【Совршена Големина】 9.5 x 7.9 x 0.12 инчи (240mm x 200mm x 3мм). 【Personalizsd Mouse Pad】Одлична декорација за да Работат Десктоп, совршен за сите стил десктоп, канцеларија, дома, компјутер, тастатура и глушец. 【Мазна Површина】Оваа правоаголник глувчето мат е направен со технолошки микрофибер ткаенина, кои го прават тоа ultimate во допир, додека му повеќе точни и повеќе брзо глувчето за движење.На располагање за сите видови на глувчето, ЛАСЕРСКИ & OPTICAL.Премиум мек материјал е Многу Преносни и Удобен за употреба. 【Издржлив и Лесен за Одржување】Natual не се лизга гумени база може цврсто контрола на десктоп за стабилна работа на глувците.Лесно чистење и одржување, течни дамките може да се исчистат со вода за континуирана употреба.Тоа е водоотпорен, прашина-доказ и пот-доказ, лесен за одржување. 【Уникатни Модели】 Живописни бои и многу боја за да изберете од, вклучува розова боја, црна, бела, зелена, сина итн, изберете една и да додадете малку боја за вашата канцеларија.Најдобар Подарок Идеја, Одличен подарок идеја за Девојки, Жени, Мајки, Роденден, Назад на Училиште, Денот на Вљубените, Ден Велигден, Ден на Мајката, Денот на Трудот, ноќта на Вештерките, Денот на Благодарноста и Божиќ!.Боја : Beutiful Мастило Marbling.

Параметри на производот

Package includes:
1 × Personalized Mouse Pad :
Product Size:
(W) 9.5 inch x (H) 7.9 inch (240mm x 200mm x 3mm)
Weight:
62g / 2.20 ounces
We are professional about mouse pad, committed to developing more exquisite more practical and more environmentally friendly products. Our Mouse Pad as shown in pictures above. :
100% Satisfaction:
For any reason you are not satisfied with your mousepad, be free to contact us and we will replace it or send you an full money back refund.

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.