• Обновено
Aluratek (ADMPF118F) 18.5 Инчен Дигитална Фото Рамка - Црна

Aluratek (ADMPF118F) 18.5 Инчен Дигитална Фото Рамка - Црна

Оценката:
DEN 4799.76

Тековен
Во магацинот.

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени. .Единицата нема екран на допир.Нема вграден во меморија.Не постои изграден во батеријата.Нема далечински управувач вклучени.Погледнете hi-квалитет дигитални фотографии на 18.5 Инчен TFT вистинската боја на LCD во 1366 x 768 резолуција (16 : 9 aspect ratio).Висок квалитет рамка со вградени звучници и лесен за употреба контроли.Поддржува разни слика, видео и аудио формати како што повеќето формати на датотеки се автоматски признати.Конфигурирајте слика во слајд шоу презентациите да се игра во различни екранот и транзиција режими поставено на музика во заднина.Поддржува SD / SDHC мемориски картички (до 32 GB); PC и MAC поддршка за пренос на рамка е вграден во меморија.Поврзување на USB флеш диск или SD картичка за лесно да го пристапите и споделување на вашите омилени слики, музика или видео записи.Пренесување и чување на датотеки брзо и лесно од вашиот персонален компјутер на рамката е 4 GB вградена меморија со hi-speed USB 2.0. Вклучува вграден часовник, календар и автоматско вклучување / исклучување на тајмерот; Безбедност слот - безбедно за заклучување на вашиот рамка за да се спречи кражба.Прилагодливи рамка се залагаме за мулти-агол на гледање; Ѕидот mountable - функционира одлично како digital signage решение & Компатибилни за употреба со VESA планината.Димензии : 18.75 x 1.25 x 12.75 во. (42 x 5 x 34 cm).Пакет Содржина : 18.5 Инчен Дигитална Фото Рамка,Рамка Стојат, Далечински Управувач, USB 2.0 Кабел Адаптер, Наставни Прирачник & Регистрација Картичка / Гаранција - 1 Година.Она што го одделува Aluratek дигитални фото рамки од другите брендови е квалитет на сликата, леснотија на користење и достапност.Вие не може да се добие подобар квалитет на слика или видео од она што Aluratek рамки испорача, благодарение на најдобар квалитет за "вистински дигитален" LCD панели кои се достапни на пазарот за производство.Во комбинација со лесен-за-користење интерфејс, широк формат поддршка, и едноставноста на автоматско пуштање на плејбекот, Aluratek дигитални фото рамки се најдобар избор за чување и репродукција на вашите важни спомени.На ADMPF118 F нуди Висока Резолуција на LCD Екранот, што навистина носи на вашиот дигитален фото на живот.Во прилог на убава Дигитална Фото Рамка Решение, ADMPF118 Falso го прави голем ниска цена digital signage решение.Со вграден видео започнете функција на дополнување на може да се вчита вашиот видео содржини и го пуштаат во видео looping режим за signage.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Под Мијалникот Мат,Кујна,Фах Капе,Премија Кабинет Лагер Абсорбента,Водоотпорен,Еднократно,Перат Штити Кабинети,Фиоки,Содржи

DEN 419.76

Совршена Заштита за прибор — Овој мат може да ги апсорбира и ги содржи течности и фитили далеку влага.и �

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.