• Обновено
Maxima ТОЧКА 5.1 Течност - 500ml

Maxima ТОЧКА 5.1 Течност - 500ml

Оценката:
DEN 383.76

Тековен
Во магацинот.

Нови Maxima Мазива Maxima Точка 5.1 Brk Течност 500 Ml.Производителот Дел Број : 80-82916. Item само се вклопува специфични модели се наведени.Сликата може да се генерички.Порака ни со ВИН/СИЛИТЕ за брзо fitment верификација.Боја : Blk Големина : 500 Ml.MAXIMA ТОЧКА 5.1 BRK ТЕЧНОСТ 500 ML.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Под Мијалникот Мат,Кујна,Фах Капе,Премија Кабинет Лагер Абсорбента,Водоотпорен,Еднократно,Перат Штити Кабинети,Фиоки,Содржи

DEN 419.76

Совршена Заштита за прибор — Овој мат може да ги апсорбира и ги содржи течности и фитили далеку влага.и

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.