• Обновено
Aaiffey Лице Слабеење Рака,Двојно Брадата Редуктор,Лицето За Кревање Појас-V Линија Кревање Брадата Рака Елиминира Доделување На Кожата Кревање Зацврстување Против С?

Aaiffey Лице Слабеење Рака,Двојно Брадата Редуктор,Лицето За Кревање Појас-V Линија Кревање Брадата Рака Елиминира

Оценката:
DEN 383.76

Тековен
Во магацинот.

【Ефективни за Лице Слабеење】- Aaiffey лицето слабеење рака затегнува лицето, кожа, подобрување на лицето брчките, подобрување на двојно брадата, спречување на доделување на образите.V линија бендот ја прави лицето да се помали и меки.Обликувањето на совршен V линија со брадата.тоа што сте помлади и повеќе шармантен. 【Удобно ткаенина】се Соочуваат со кревање појас е направен од кожа-пријателски, мека и дише материјали.Меки и удобни материјал погоден за сите типови на кожа.Со добра еластичност дизајн.Тоа ко и може да се прилагоди на стегање, Ова Лице-укинување завој погоден за повеќето луѓе, без несакани ефекти и безбедно да се користи.Прилагодливи дизајн. 【Безбедно да се Користи】Оваа лицето слабеење брадата рака користи безбеден и едноставен физички метод за подобрување на обликот на лицето.Кожата-пријателски материјал е блага кон кожата, нема несакани ефекти, се безбедни за употреба.Рамномерно сила на лицето ткиво, се промовира циркулацијата на крвта и ги заостри вратот, образ, и брадата.Тоа е совршен подарок за женски пријатели или вашето семејство. 【Лесен за Употреба】Можете да го носат овој лицето брадата рака додека спиење, гледа ТЕЛЕВИЗИЈА, го прават работа и одмор, да ги задржи вашите брадата нагоре, за да се избегне двојно брадата и подобрување на лицето контури.Стап да се користи 30-40 минути на ден, ефектот ќе се повеќе очигледни.И на лице-лифт појас може да се користи. 【Унисекс】Нашата Тенка лице појас е погоден за мажите и жените.Дали имате тркалезно лице, мускулна лик, нашето лице Кревање Појас може да го стимулира регенерација на клетките и поправка, трансформирање од вашата постоечка лице во тенок V лице.Aaiffey Лице Слабеење Рака, Двојно Брадата Редуктор, Лицето За Кревање Појас-V Линија Кревање Брадата Рака Елиминира Доделување На Кожата Кревање Зацврстување Против Стареење Карактеристики : 1.Изработени од мек, дише и добра еластичност ткаенина 2. Нема несакани ефекти, се безбедни за употреба.Секоја активност во дом за 30 до 40 минути. 3. Стерео сечење, затегнете ги вашите кожа и подигнете го лицето контури совршено. 4. Прилагодливи еластична 5. Еднократно,миење со млака вода и благ детергент, а потоа се суши природно (миење пред прв пат да се користи).Се држи до тоа секој ден, ќе се види ефектот.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.