• Обновено
ПАГ Канцелариски Материјали Мрежа Биро Организатор Постави Додатоци за Складирање Caddy за да го Заклучите Држачот за Маса, Розова

ПАГ Канцелариски Материјали Мрежа Биро Организатор Постави Додатоци за Складирање Caddy за да го Заклучите

Оценката:
DEN 503.76

Тековен
Во магацинот.

Чување на често користени предмети во корисна површина caddy, да ги задржи workspace додатоци на дофат и лесно да се најде.Можете да го користите за чување на материјали како што се пенкала, sharpeners, staplers, ножици, владетели, лепак стапови, врзивно клипови, лепливи белешки, tacks и игли.Висок Квалитет На мрежа биро организатор е направен од висок квалитет на метални материјали, површината со трајни прав грб заврши, кој endows оваа пен носителот на цврста и лесна тежина изградба.92"; 3-Фиока мини hutch организатор : 5" X 5" X 7.ПАГ Мрежа Биро Организатор Собата може да ви помогне да се постигне оваа цел, така што ќе може да се фокусира на она што е важно.Заштита Дизајн, Едноставен и елегантен outlook, hemming рабовите заштита дизајн обезбеди таа да нема остри рабови.Тоа ќе ви помогне да се осигурате сè си има свое место, го направат вашиот простор повеќе чисто и уредно.Совршен подарок за децата, семејствата, пријатели или деловни партнери.Тоа ќе ви помогне да се осигурате сè си има свое место, го направат вашиот простор повеќе чисто и уредно. ▶Заштита Дизајн : Едноставен и елегантен outlook, hemming рабовите заштита дизајн обезбеди таа да нема остри рабови.Анти-оксидација и анти- ' рѓа, цврсти и издржливи, ефикасно продолжување на работниот век.87" Пакет : 1 x Мрежа Биро Организатор Поставите Гаранција : 30 Дена по-продажбата на услугата, 100% пари гаранција за враќање.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.