• Обновено
LZHLMCL Топла Вода во Шише Зима Двојна Глава Гума Вода за Вбризгување на Топла Вода во Шише Топла Облога Рамото и Вратот Потоплите У Облик на Одговараат на Плетени Топл

LZHLMCL Топла Вода во Шише Зима Двојна Глава Гума Вода за Вбризгување на Топла Вода во Шише Топла Облога Рамото

Оценката:
DEN 2193.60

Тековен
Во магацинот.

Материјал : Гума; Големина : 31.5*е 36,5 cm; Тежина : 560g; Капацитет : 1 L.Чувствувате топлина задржување : нашата топла вода во шише со капак останува топло цела ноќ.Долготрајни топлина за вашиот кревет, нозе, & прсти преку најстудените зимски.Совршен подарок сет за патување/кампување патувања.Лесен за користење : шише за вода со отстранлив капак е лесно да се перат.Голем широк устата е погодно да се пополни & празни, без отстранување на својата кожен капак.На топла вода во шише идеален за ослободување на болката и треска.Мекото покривање на топла вода во шише ви се добро заштитени од прекумерна топлина.Поклопецот дистрибуира топлинска и го ослободува рамномерно.Ова создава пријатно чувство на топлина на кожата.Тоа ги ублажува болка во вратот, рамото болка, болки во стомакот, итн.Топла подарок за децата, на родителите и на пријателите.Им даде на својата мајка, сопруга, пријателка, изненадување во студената сезона.Топло Совети : 1. Гума за миење под поклопецот игра важна улога во спречување на истекување вода.Не штетата и ќе ја изгуби.2. НЕ додадете врела вода во директно, тоа е од корист за да додадете помалку од 80°C / 176 °F waterand keep2/3 полни.Тоа ќе биде подобро ако мека корица се применува.3. Кога тоа е лево неискористени, направи го сув доволно и правилно надува тоа потоа ставете ја под сомнителни и суви услови.4. НЕ блиску до телото за долго време за страв од scald.5. Бидете сигурни дека не постојат протекување пред да го користите.6. Децата треба да се користат под возрасни надзор.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.