• Обновено
Бош 2607017367 Вежба Малку SetV-Линија Титаниум 103 Компјутери

Бош 2607017367 Вежба Малку SetV-Линија Титаниум 103 Компјутери

Оценката:
DEN 1195.44

Тековен
Во магацинот.

Производителот гаранција може да не се применува.Со агол возачот.Содржина : 103 компјутери.Боја : сива боја.За повеќе од 125 години, на име "Бош" е поврзана со напреден технологија и Trailblazing пронајдоци кои се запиша во историјата.Бош го прави бизнис од целиот свет и е Активна во повеќето широка сектори.Тука можете да дознаете повеќе за нашите бизнис сектори и поделби во Германија.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Под Мијалникот Мат,Кујна,Фах Капе,Премија Кабинет Лагер Абсорбента,Водоотпорен,Еднократно,Перат Штити Кабинети,Фиоки,Содржи

DEN 419.76

Совршена Заштита за прибор — Овој мат може да ги апсорбира и ги содржи течности и фитили далеку влага.и �

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.