• Обновено
65W AC Адаптер за Полнач за Лаптоп Acer LCD Монитор S202HL S230HL S231HL S232HL H236HL G246HL H276HL G276HL G236HL S240HL S220HQL S271HL H226HQL G226HQL S202HL S241HL HN274H

65W AC Адаптер за Полнач за Лаптоп Acer LCD Монитор S202HL S230HL S231HL S232HL H236HL G246HL H276HL G276HL

Оценката:
DEN 280.32

Тековен
Во магацинот.

100% Сосема Нов,【Излез】 : 19 V 3.42 НА 65 W ;【Конектор】 : 5.5 мм * 1.7 мм ;【Текст Опсег Volt】 : 100-240 V. 【Компатибилен Модел】 : Компатибилен со Acer Стремат V5-121, V5-122 P, V5-123, V5-131, V5-132, V5-132 P, V5-171, V5-561, V5 - 561 P; 5532-5349-5750-5742-5250 5253 5733 5534 5336 5552 5560 7560-SB416 5250-0895 AS7750-6423;Acer Стремат Е1 E11 E3 E14 E5 E15 ES1 R11 R14 Р3 R7 S3 V15 V3 V5 V7 ;Acer Стремат временската линија Ултра М3 М5 ;Acer Стремат КАКО 5250 5253 5515 5517 5532 5534 5733 5742 5750 SK90190342. 【Компатибилен Дел Броеви】 : Acer Chrome Book AC700-1099 AC700-1529 AC710 C7 C700 C710 C710-2055 C710-2411 C710-2457 C710-2815 C710-2826 C710-2833 C710-2834 C710-2847 C710-2856. 【Пакет】 : 1x AC Адаптер .одговара за КАКО 5250 5253 5515 5517 5532 5534 5733 5742 5750 5349 5336 5552 5560 7560 SB416 AS7750 6423 S3. одговара за Acer Стремат V3 V3-111 P, V3-472 P, V3-572, V3-572 P.одговара за Acer Стремат V5 V5-121, V5-122 P, V5-123, V5-131, V5-132, V5-132 P, V5-171, V5-561, V5 - 561 P V5-121-0818 V5-122 P-0408 V5-122 P-0467 V5-122 P-0468 V5-122 P-0482 V5-122 P-0600 V5-122 P-0607 V5-122 P-0637 V5-122 P-0643 V5-122 P-0646 V5-122 P-064 V5-122 P-0679 V5-122 P-0681 V5-122 P-0825 V5-122 P-0857 V5-122 P-0862 V5-122 P-0863 V5-122 P-0864 V5-122 P-0869 V5-122 P-0880 V5-122 P - 0889 V5-122 P-0894 V5-123-3466 V5-123-3472 V5-123-3634 V5-123-3659 V5-123-3848 V5-123-3876 V5-131-2629 V5-131-2647 V5-131-2802 V5-131-2840 V5-131-2887 V5-132-2489 V5-132 P-2446 V5-171-6436 V5-171-6614 V5-171-6675 V5-561-6607 V5-561-9410 V5-561-9628 V5-561 P-6675 V5-561 P-6823 V5-561 P-6869 V5-561 P-9477. Одговара за acer стремат 5 полнач 5000 5100 5250 5253 5315 5336 5349 5420 5515 5516 5517 5520 5532 5534 5542 5551 5552 5560 5600 5610 5613 5620 5630 5650 5683 5720 5730 5732 5733 5734 5735 5736 5738 5739 5740 5741 5742 5745 5749 5750 5755 5810 5820 5920 5930. Одговара за acer стремат 1410 3000 3680 4420 6920 6930 6935. Одговара за acer стремат 7100 7103 7520 7540 7551 7736 7741 7745 7750 4630z 4720z 4730z 5610z 5620z 5733z 5734 Z 5735z 5749z 5750z 5820t 7736z 7739z 7741 Z As5735 As5735z.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.