• Обновено
FormulaMod Напојување Ракави Кабел 18AWG ATX 24P+ EPS 8-P+PCI-E8-СТР ПСУ Продолжување Кабел за Полнење 30cm Должина со Кабел Чешли (Црно-Сини Црно-Бело Црно)

FormulaMod Напојување Ракави Кабел 18AWG ATX 24P+ EPS 8-P+PCI-E8-СТР ПСУ Продолжување Кабел за Полнење 30cm

Оценката:
DEN 623.76

Тековен
Во магацинот.

Вклучувајќи (1) 24 P ATX, (1) 8 P(4+4) EPS, (2) 8 P(6+2) PCI-E. Сите кабли се произведени со дебели 18 AWG жици и доаѓаат во висока густина флексибилни заштитен ракав дозволува беспомошна уште прилагодлива темперамент.Доаѓа со неколку кабел чешли да се демонтирани пат и организирање.Топлина-Смалуваат-Помалку Кабел Дизајн.Премиум ракави кабел за продолжување,компатибилен со сите напојување.Вклучува кабел чешли(секој кабел со 2 чешли).ATX (Плоча) 24 Pin е свиткана кон страната на тока.ЕПС (ПРОЦЕСОРОТ) 8 Pin/4 Pin е свиткана кон страната на тока.PCI-E (GPU) 8 Pin/6 Pin е свиткана на спротивната страна на тока.Ве молиме да ја потврдите вашата матична Плоча / Графичка картичка интерфејс пред купување.И да го користите страна каде тока се наоѓа како референца.ATX (Плоча) 24 Pin е свиткана кон страната на тока EPS (ПРОЦЕСОРОТ) 8 Pin/4 Pin е свиткана кон страната на тока PCI-E (GPU) 8 Pin/6 Pin е свиткана на спротивната страна на тока. *Ако тока е спротивно, овој комплет може да не се применува.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.