• Обновено
EverBrite 4-Pack Мини LED Алуминиум Светло Партија Услуги Бои Избрани за Ураганот Снабдувањето со Рачка Светат во Темнина

EverBrite 4-Pack Мини LED Алуминиум Светло Партија Услуги Бои Избрани за Ураганот Снабдувањето со Рачка Светат

Оценката:
DEN 287.76

Тековен
Во магацинот.

✿ Сјај Функција - препорачливо е да се стави рефлектори во сонцето за неколку минути за сјај на функцијата по добивањето на нив. ✿ Отпорност - Алуминиумско куќиште конструкција за издржливост се протега живот на висока моќност ПРЕДВОДЕНА ефикасно со светат во темница, 1 М влијание-отпорни. ✿ Светли Led - 9 светла Led диоди испорача супер светлина каде што е потребно, е моќен живот повеќе од 100.000-час. ✿ 4-PACK - Пакет од 4 бои : зелена, жолта, сина, розова, 12 ААА Ever Brite батериите се вклучени. ✿ Повеќенаменска Преносни Led Светилка - преносни, компактна големина прави совршен за отворено за кампување, планинарење, лов, backpacking, риболов, ноќта читање или за итни ситуации.Мини големина корисна рефлектори ги исполни желбата на персоналните носат и практична употреба.Точната големина детали со 4-3/4 ВО должина, а 1-1/4 ВО ширина.Рефлектори : 1*Црвена, 1*Сина, 1*Жолта, 1*Црна.Прекинувач : /исклучување.Тежина : 2 мл.Отпорност : 3 Ft.Мека гума switch копчето supplys и допирање кога ќе го вклучите/исклучите светлото.Lanyard дизајн за лесна за носење и слободни вашите раце. 4* 9-LED Ever Brite Светло S ВКЛУЧЕНИ : . 4* 9-LED Ever Brite Светло & Lanyards12× ААА Јаглерод за Батерии.ВНИМАНИЕ : .Отстранете ги батериите и да ги чува одделно кога не е во употреба или кога се користат ретко (помалку од еднаш месечно).Ова ќе го продолжи животниот век на батеријата и да се заштитат од корозија.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.