• Обновено
PROSTEEL од Нерѓосувачки Челик, Метални Синџир Одење Обука Куче Миленичиња Ѓердан Лизга Јака Материјали за Мали, Средни и Големи Кучиња

PROSTEEL од Нерѓосувачки Челик, Метални Синџир Одење Обука Куче Миленичиња Ѓердан Лизга Јака Материјали за

Оценката:
DEN 935.76

Тековен
Во магацинот.

♦ Метал : 100% солидна од не ' рѓосувачки челик, со висок квалитет и еколошки.Тоа никогаш не ја иритираат кожата, мазна синџир нема да се повлече од вашето куче е крзно, го задржува вашиот миленик среќен и удобно!. ♦ Мерење на обемот на куче вратот или на најширокиот дел на главата.Тоа е подобро 3-4 инчи подолго од куче вратот големина.На пример : куче вратот големина е 18inches, погодна куче синџир големина е 22inches. ♦ 30-Дневна Гаранција за враќање на Парите или Замена.Ние обезбедуваме 30 дена гаранција за враќање на парите(замени или наплата) за било каква причина.Ако не сте целосно задоволни, ве молиме да бидат слободни да контакт.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Под Мијалникот Мат,Кујна,Фах Капе,Премија Кабинет Лагер Абсорбента,Водоотпорен,Еднократно,Перат Штити Кабинети,Фиоки,Содржи

DEN 419.76

Совршена Заштита за прибор — Овој мат може да ги апсорбира и ги содржи течности и фитили далеку влага.и

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.