• Обновено
Pleated Мини Здолништа за Жените Тинејџерски Девојки Висока Waisted Тенис Здолниште Симпатична Летна Skater Skorts со Краток

Pleated Мини Здолништа за Жените Тинејџерски Девојки Висока Waisted Тенис Здолниште Симпатична Летна Skater

Оценката:
DEN 407.76

Тековен
Во магацинот.

100% Полиестер.Патент затворање. 【Модерен Симпатична Здолниште】 линија висок половината дизајн за мини pleated здолниште, го прави лесно монтирање со основните маици, лето култури блузи, јака кошули, џемпери облека, униформа или бедрото високи чорапи, итн. 【Тенис Skorts Здолништа】 Висока waisted тинејџерски девојки женска pleated тенис здолниште обликот на вашето тело линија совршено и визуелно рашири нозете.Pleated кратко здолниште со шорцеви ви овозможи да учествуваат во сите спортски активности и љубезно ве заштити од незгодни ситуации. 【Висок Квалитет на Ткаенина】 Обичен летен кратки здолништа за жените е направен од 100% полиестер.Лесни, перење перат но да не се види преку материјал.Skater здолништа skorts за девојки да се чувствуваат удобно за сите-година секојдневно носење. 【Погодни Прилики】 Жените симпатична здолниште тимови се соодветни за секојдневно носење или специјални прилики.Одлично за cosplay, космичка изложба, училишта, па дури и спортски активности како скејтбордингот,тенис, голф.Совршена како тенис здолниште, y2k здолниште, училишта девојка униформа, аниме cosplay, најгласен поборник костим, activewear, водење здолниште и дневна носат. 【Различни Избори】 Разни големини ги задоволи потребата на широк спектар на големината на телото.Pleated skater здолниште доаѓа во бројните боја опции, кои се обезбедува со повеќе изборот на облека.Повеќе боја на избори значи помалку веројатно да се сретне со облека судир.Ова е прилично симпатична pleated здолниште Чисто и едноставен стил, pleated тренд, никогаш нема да излезат од мода Невидливи страна патент, висока waisted здолниште, безбедност шорцеви во прилог.Совршен за да се надополни со основните Т-маица, култури блузи, collared кошула, џемпер, безбол униформа, бедрото високи чорапи, итн сензација во секое време-ова pleated здолниште е мора да има за секоја жена и девојка.Тоа може да се униформа здолниште, аниме cosplay, тенис здолниште, најгласен поборник костим, итн.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Под Мијалникот Мат,Кујна,Фах Капе,Премија Кабинет Лагер Абсорбента,Водоотпорен,Еднократно,Перат Штити Кабинети,Фиоки,Содржи

DEN 419.76

Совршена Заштита за прибор — Овој мат може да ги апсорбира и ги содржи течности и фитили далеку влага.и �

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.