• Обновено
Dual USB Автомобил Полнач, SOMOSTEL 3-во-1 Итни Безбедност Избега Алатка Прозорец Прекинувач сигурносен Појас Машина Компатибилен за iPhone 11 Pro/Max/X/XR,Samsung Галакси S10 S9 S8 Плус Бел

Dual USB Автомобил Полнач, SOMOSTEL 3-во-1 Итни Безбедност Избега Алатка Прозорец Прекинувач сигурносен Појас

Оценката:
DEN 269.76

Тековен
Во магацинот.

НАДГРАДИ АВТОМОБИЛ КОНЕКТОР ТЕХНОЛОГИЈА : Патентиран безбедност автомобил полнач изграден во авто итни безбедност избега алатка (сигурносен Појас Машина и Прозорец Прекинувач), со цел да им помогне на бегство од тоне, над-се сврте, се урна или горење автомобил.може да се користи лесно за жени, деца и да се интегрираат во секојдневниот живот.ВОЕНА ОДДЕЛЕНИЕ МАТЕРИЈАЛ : напредни цинк легура + ABS пожар-retardant материјал за премачкување со нула отпор технологија го чува цврсти и дозволете му на вашиот автомобил полнач секогаш изгледаат како нови.Пролетта натоварени прозорец тешко волфрам метал и стакло чекан за брзо кршење од страна на прозорецот glas (не шофершајбната), Заштитени Остри ножот за лесно сечење преку сигурносен појас.ПАМЕТНИ се ИДЕНТИФИКУВААТ : Полните два уреда истовремено со полна брзина со 2.4 А во секој Паметен USB порт, полнење брзина до 40% побрзо отколку конвенционалните полначи и работи за сите USB-погонски уреди како i Phone 8/ 8 Плус/ X/ 7/ 6 S, Samsung Галакси S5 Активен / j7 / J3 / S9 / S8 Работ, Note 8 5, Panasonic Toughbook, Motorola Droid Турбо 2, Macbook, LG G6 V20 V30 Stylo, ZTE Zmax Z981 Pro/Axon 7, Nexus 6 P 5 X, Оган Таблета, HTC, i Pad, android таблети, моќ, банки, итн.ГАРАНТИРАНА БЕЗБЕДНОСТ : Премиум изградба и circuitry со FCC, CE, & Ro HS, сертификација заштити вас и вашите уреди. 12 / 24 volt текст компатибилен со повеќето возила.Интелигентни коло дизајн штити од краток спој, над-греење, над-струја, а со текот на полнење.Полни се стопира кога батеријата е полна.Мека LED индикатор кој се пали кога вклучен за леснотијата на користење во текот на ноќта или во темен.ГРИЖЕТЕ се-FERR ГАРАНЦИЈА : Со 12 месец производителот 100% пари гаранција за враќање.Вие сте добредојдени да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми.Нашиот сигурен услуги на клиентите, ќе одговори во рок од 24 часа, секогаш.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.