• Обновено
Ергономски Глушец Подлога со врвка за околу Поддршка Гел, Виолетова Лаванда Игри Mousepad со ременче за на Одмор Не се Лизга Гумени База за Лаптоп Компјутер Дома Канцел

Ергономски Глушец Подлога со врвка за околу Поддршка Гел, Виолетова Лаванда Игри Mousepad со ременче за на

Оценката:
DEN 407.76

Тековен
Во магацинот.

ПАКЕТ & ГОЛЕМИНА : врвката за поддршка mouse pad + симпатична кафе мат.Големината на меки гел врвката за на одмор глувчето мат е 9.84" x 8.66" x 0.98", тоа е повеќе еден добар партнер кога ќе се работат или студираат.ЕРГОНОМСКИ ДИЗАЈН и ВРВЕН КОМФОР : глувчето подлога за лаптоп со врвка за околу поддршка е погоден и удобно .Тоа може да се намалува зглоб иритација и зглобот болка.НЕ се ЛИЗГА ГУМЕНИ БАЗА : глувчето врвката за на одмор подлога база е направен од висок квалитет на СТП материјал, основата може да биде цврсто прикачен на десктоп и да се спречи мат од лизгање.ИЗДРЖЛИВИ ГЕЛ ЗГЛОБ MOUSE PAD : На ергономски врвката за на одмор на глувчето е направен на животната средина, не-токсични, без мирис и безбедно материјал, зајакнати рабови се спречи деформација и штета за да се гарантира долго време се користи.ДОЖИВОТНА ГАРАНЦИЈА : Ако сакате да обичај подлошки или не се задоволни со нашата mousepad ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ви одговори во рок од 24 Часа.Производ description Why Можете да Изберете Нас : -Нашата mouse pad направени од не се лизга СТП база и прелиена со сјајна површина.-Не-токсични, без мирис и безбедно да се користи.-Заштита на врвката за околу зглобовите, намалување на врвката за околу замор и болка предизвикана -Засилен stitched работ,се спречува деформација или оштетување,обезбеди подолг животен век.-На mouse pad костец силно без несакани лизгање .-Нашите глувчето душеци може да се чисти постојано,лесно да се исуши и никогаш нема да избледи.-Ние и ветуваме на доживотна гаранција.Она што Ќе Добиете за : 1* Гел Зглоб Поддршка Mousepad & 1* Кафе и Чаша Coaster Material : Не се лизга СТП база + Мазна Lycra Ткаенина + Мека Удобно Gel Size : Mouse Pad Гел Зглоб Поддршка( 9.84" x 8.66" x 0.98" ) & Кафе Увеселителен парк(3.93" * 3.93").

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.