• Обновено
E. Џејмс Сунѓерот се Тркалаат, Гума, 1/4x1/2 Во, 50 Ft, (Пакување од 5)

E. Џејмс Сунѓерот се Тркалаат, Гума, 1/4x1/2 Во, 50 Ft, (Пакување од 5)

Оценката:
DEN 5010.72

Тековен
Во магацинот.

Боја : Црна.Затегнувачка Цврстина (PSI) : 50. Издолжување : 150%.Крај : Текстура.Материјал : Neoprene-EPDM-СДР.Пена Ролни, водоотпорен Затворени Ќелија, Материјали - Пена, Neoprene/EPDM/СДР, Дебелина - Пена во 1/4, Ширина - Пена во 1/2, Должина - Пена 50 ft, Поддршка Тип - Пена, Лепило, Боја - Пена Црна, Затегнувачка Цврстина (PSI) 50, Стандарди ASTM D 1056/2 C3/SCE43/IIIASpecifications : Боја : Black Tensile Сила (PSI) : 50 Elongation : 150%Крај : Textured Material : Neoprene-EPDM-SBRWidth - Пена : 1/2 in Color - Пена : Black Standards : ASTM D 1056/2 C3/SCE43/IIIAMax.Темп. (F) : +225 FMin.Темп. (F) : -70 FWidth : 1/2"Должина : 50 ft.Durometer : 30-50 (Брегот 00)Поддршка Тип - Пена : Adhesive Item - Пена : Пена Roll Item : Пена Roll Thickness : 1/4"Тип : Затворена Cell Length - Пена : 50 ft Cell Тип - Пена : водоотпорен Затворени Cell Thickness - Пена : 1/4 in Backing Тип : PSA Tape Application : Заптивка/Перница/Seal Material - Пена : Neoprene/EPDM/СДР.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.