• Обновено
homozy 2X Аквариум Дожд Бар Единица Цевка Цевка Цевка Канистер Филтри Водната Пумпа

homozy 2X Аквариум Дожд Бар Единица Цевка Цевка Цевка Канистер Филтри Водната Пумпа

Оценката:
DEN 335.76

Тековен
Во магацинот.

100% сосема нов и висок квалитет.Во вода растителни резервоарот, место дожд бар единица во близина на вода да се ослободи од нафта.Aerates вода и се зголемува кислород во водата.Количина : 2 парчиња, Материјал : Пластика.Должина : Околу. 60cm/23.62 инчен, Ширина : прибл. 8cm/3.15 инчен, Цевка со Дијаметар : Прибл. 1.5 cm/0.59 инчен, друга цевка Должина : Околу. 48cm/18.9 инчен, Цевка со Дијаметар : Прибл. 1.4 cm/0.55 инч.Се зголемува вода, струја, дава вашиот аквариум повеќе физички и поздрава животна средина.Опис : - 100% сосема нов и висок квалитет. - Aerates вода и се зголемува кислород во водата. - Се зголемува вода, струја, дава вашиот аквариум повеќе физички и поздрава животна средина. - Во вода растителни резервоарот, место дожд бар единица во близина на вода да се ослободи од нафта. - Количина : 2 парчиња, Материјал : Пластика.Должина : Околу. 60cm/23.62 инчен, Ширина : прибл. 8cm/3.15 инчен, Цевка со Дијаметар : Прибл. 1.5 cm/0.59 инчен, друга цевка Должина : Околу. 48cm/18.9 инчен, Цевка со Дијаметар : Прибл. 1.4 cm/0.55 inch Package Вклучува : 2 Парче Права цевка Забелешка : Од големината погоре се мери од страна на страна, големината на вистинскиот објект може да биде малку поинаков од големината погоре.Поради светлосни ефекти, monitor settings, итн.Може да има и некои мала разлика во тон на боја на слики и вистинскиот објект.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Под Мијалникот Мат,Кујна,Фах Капе,Премија Кабинет Лагер Абсорбента,Водоотпорен,Еднократно,Перат Штити Кабинети,Фиоки,Содржи

DEN 419.76

Совршена Заштита за прибор — Овој мат може да ги апсорбира и ги содржи течности и фитили далеку влага.и �

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.